Pies bez strachu,
to pies szczęśliwy.

Salon fryzjerski dla psów

Salon Hau&Spa to nie tylko salon fryzjerski dla psów i wszelkich kochanych czworonogów.

To coś więcej niż salon ...

Hau&Spa to przede wszystkim miejsce codziennej pielęgnacji Państwa ukochanych Pupili. Pielęgnacja i strzyżenie zwierząt, to moja pasja i praca.

W skrócie - nie ma nic bardziej satysfakcjonującego w życiu niż robić to, co się kocha.

Nazywam się Anna Raszkiewicz

Jestem założycielką Hau&Spa.

Psi fryzjer jest tak samo wymagającym zawodem jak fryzjer dla ludzi. W odróżnieniu od ludzi psy reagują bardziej emocjonalnie na doświadczenia związane ze strzyżeniem i innymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach i podnoszę moje kwalifikacje. Moim celem jest obdarzenie profesjonalną i najlepszą opieką powierzone nam zwierzaki.

Salon fryzjerski dla psów w Toruniu, popularnie nazywany jako psi fryzjer oferuje usługi pielęgnacyjno – fryzjerskie na najwyższym poziomie. Każdy mój podopieczny zawsze otrzymuje w GRATISIE dużą dawkę ciepła i miłości.

salon pielęgnacji psów

Czym się zajmuję ?

Wyczesywanie

Usuwanie nadmiaru podszerstka. Czesanie psa zapobiega powstawaniu się kołtunów, a ponadto hamuje proces wypadania włosów / sierści. Czesanie to masaż dla psa, który poprawia ukrwienie skóry oraz nadaje połysku włosom i sierści.

Kąpiele

Oferuję kąpiele pielęgnacyjne, regeneracyjne i lecznicze. Pierwszym etapem jest kąpiel oczyszczająca, w której oczyszczam sierść i skórę. Drugim etapem jest regeneracja, czyli zastosowanie szamponu przeznaczonego do typu włosa / sierści. Ostatnim etapem jest nałożenie odpowiedniej odżywki.

Strzyżenie i trymowanie

Trymowanie dotyczy raz szorstkowłosych. Jest to czynność polegająca na usuwaniu martwego włosa, dzięki czemu nowy odrasta w lepszej kondycji, sztywniejszy i zdrowszy, poprawia również koloryt. Strzyżenie to szeroko rozumiane przycinanie, skracanie włosów za pomocą maszynki lub nożyczek.

Ozonoterapia

Terapia tlenem ozonu wpływa na ogólny stan zdrowia Twojego psa, zwłaszcza układu odpornościowego skóry.

Psi fryzjer zawsze musi wykazywać się odpowiednim i indywidualnym podejściem.

Wykazuję się odpowiednim i indywidualnym podejściem do  każdego czworonoga, ponieważ każdy zwierzak jest inny.

Podczas zabiegów w moim salonie fryzjerskim dla zwierząt nie stosuję żadnych środków farmakologicznych, jak również nie stosuję żadnych premedykacji w celu spowolnienia i uspokojenia powierzonych mi zwierząt.

Dla mnie najlepszym i naturalnym środkiem uspokajającym jest odpowiednie podejście do danego zwierzęcia oraz przekazywanie wyłącznie pozytywnej i dobrej energii.

W moim salonie zwierzaki nie zaznają ani stresu ani bólu. Cała wizyta Państwa pupila jaką oferuje mój salon fryzjerski dla psów Toruń oraz wszelkich czworonogów odbywa się w sposób przyjemny i życzliwy wszelkim stworzeniom.

à propos właściwego podejścia ...

Zbudowałam markę Hau&Spa pragnąc pracować ze zwierzętami. Swoje usługi opieram na zdobytych kompetencjach, które są udokumentowane odbytymi szkoleniami, kursami, webinariami, czy seminariami.

Regularnie poszerzam wiedzę w zakresie zarówno podejścia człowieka do zwierzęcia (nauk behawioralnych), jak i odpowiednio dobranej stylizacji dla każdej rasy.

To właśnie szereg odbytych szkoleń, ukończonych kursów takich jak  Think Dog marki COAPE Polska, pozwala zrozumieć psa, jak przebiega proces uczenia się u czworonogów oraz skąd biorą się problemy z ich zachowaniem.

salon fryzjerski dla psów

Otaczając opieką powierzonych mi pupili, jestem świadoma wielkiej odpowiedzialności, dlatego kładę ogromny nacisk na kompetencje, regularnie kształcąc się w zawodzie groomera. Uczestniczę w licznych kursach i warsztatach poszerzając wiedzę nie tylko w zakresie pielęgnacji psów, ale i innych obszarów pokrewnych.

Anna Raszkiewicz

2021

2020

2019

2018

2016

Znam bieżące trendy

Psi fryzjer - groomer Toruń również musi znać obowiązujące trendy jak i wymogi obowiązujące i wyznaczane przez FCI.

Pozwólmy naszym podopiecznym zaszaleć pamiętając, że życie dla nich to nie "wojsko" i zdecydowanie nie obowiązuje jedna stylizacja i jeden model strzyżenia.

Moją wiedzę i kreatywność przekładam na praktykę i estetykę powierzonego pupila w salonie fryzjerskim dla psów w Toruniu.

Mój salon fryzjerski dla psów Toruń przyjmuje zarówno małe jak i duże rasy. Strzygę finezyjnie Yorki, Maltańczyki, czy Shih tzu.

Strzygę wszystkie kundelki oraz praktykuję strzyżenie dla schludności i wygody również dużych ras.

Trymowanie psów szorstkowłosychstrzyżenieusuwanie liniejącego włosa, modelowanie ras wystawowych, przycinanie pazurów, oczyszczanie uszu, kąpiele i nakładanie odżywki, ozonoterapia to część oferty  salonu pielęgnacji zwierząt Hau&Spa Toruń.

Regularna pielęgnacja pomiędzy wizytami

Pomiędzy wizytami w salonie fryzjerskim dla psów również należy pamiętać o regularnym wyczesywaniu i domowej pielęgnacji.

Udzielę wskazówek jak dbać o poszczególną rasę na co dzień. Jak zapewnić nawilżenie włosa, poskromić łzawienie, czy zadbać o połysk i zdrowie sierści.

Serdecznie zapraszam do umawiania regularnych wizyt w moim salonie pielęgnacji zwierząt w Toruniu przez Cały Rok! Nasi najwięksi i bezwarunkowi przyjaciele na to zasługują.

Previous
Next