Wizyta w Hau&Spa

przed wizytą u psiego fryzjera

Przed wizytą u psiego fryzjera

Chcąc zapewnić Twojemu psu maksymalnie komfortowe warunki podczas wizyty w salonie groomerskim, proszę o zapoznanie się z instrukcją.

Często zadawane pytania

Proszę pamiętać, że dla psa zabiegi pielęgnacyjne to żadna przyjemność wobec tego widząc właściciela będzie szukał „ratunku”. W związku z tym będzie rozproszony, niespokojny. Może to okazywać agresją, nadpobudliwością, wyrywaniem się do właściciela przez to czas wykonania czynności przez groomera zdecydowanie się wydłuży.

NIE. Żadnego psa nie usypiamy ani nie podajemy środków uspakajających. Uprawnienia do takich czynności ma tylko lekarz weterynarii.

Dla psa pielęgnacja nie jest przyjemną czynnością i wiąże się z dużym stresem. Dlatego tak ważne jest aby odpowiednio przygotować psa. Jego chęć ucieczki nie wynika z tego, że ktoś zrobił mu wcześniej krzywdę w tym miejscu.

Oczywiście! Godzina czy dwie w niekomfortowych warunkach dla psa to ogromny wysiłek fizyczny. Nie ma czym się martwić, pies musi po prostu „odespać”.

Naszym częstym ratunkiem są kagańce, dlatego tak ważne jest przekazanie informacji, że pies może zachowywać się agresywnie zanim zdąży ugryźć. Polegamy też na zdobytej wiedzy w zakresie behawioryzmu.

Każdą cenę uzgadniamy indywidualnie z właścicielem psa, a ceny podane na stronie mają charakter orientacyjny, ponieważ dostosowujemy je indywidualnie w zależności od stanu w jakim pies zostanie przyprowadzony oraz czynności jakie musimy wykonać.