PRZED WIZYTĄ

Często zadawane pytania

1 Czy mogę zostać w salonie podczas strzyżenia?
Proszę pamiętać, że dla psa zabiegi pielęgnacyjne to żadna przyjemność wobec tego widząc właściciela będzie szukał „ratunku”. W związku z tym będzie rozproszony, niespokojny. Może to okazywać agresją, nadpobudliwością, wyrywaniem się do właściciela przez to czas wykonania czynności przez groomera zdecydowanie się wydłuży.
2Czy usypiacie lub podajecie jakieś leki uspakajające przed wykonaniem usługi?
NIE! Żadnego psa nie usypiamy ani nie podajemy środków uspakajających. Uprawnienia do takich czynności ma tylko lekarz weterynarii.
3Dlaczego mój pies zbliżając się do salonu zawraca i ucieka?
Tak jak wspominałam dla psa pielęgnacja nie jest przyjemną czynnością i wiąże się z dużym stresem. Dlatego tak ważne jest aby odpowiednio przygotować psa. Jego chęć ucieczki nie wynika z tego, że ktoś zrobił mu wcześniej krzywdę w tym miejscu.
4Mój pies po wizycie w salonie groomerskim śpi przez cały dzień, czy to normalne?
Oczywiście! Godzina czy dwie w niekomfortowych warunkach dla psa to ogromny wysiłek fizyczny. Nie ma czym się martwić, pies musi po prostu „odespać”.
5Jak radzicie sobie z agresywnymi psami?
Naszym częstym ratunkiem są kagańce, dlatego tak ważne jest przekazanie informacji, że pies może zachowywać się agresywnie zanim zdąży ugryźć. Polegamy też na zdobytej wiedzy w zakresie behawioryzmu.
6Dlaczego na stronie jest informacja, że za małego psa zapłacę 70 zł a zapłaciłem więcej?
Szanowny kliencie, każdą cenę uzgadniamy indywidualnie z właścicielem psa, ceny podane na stronie mają charakter orientacyjny, ponieważ dostosowujemy je indywidualnie w zależności od stanu w jakim pies zostanie przyprowadzony oraz czynności jakie musimy wykonać.

Przed wizytą prosimy także o zapoznanie się z regulaminem naszego salonu